Szkolenia audytorów

FAQ - Dobry audyt energetyczny...

Nie znam Katowic, jak dojechać do miejsca szkolenia?

Odpowiedź AE: Sympozjum odbędzie się w budynku Górnośląskiego Parku Przemysłowego (GPP) w Katowicach (dzielnica Wełnowiec) przy ul. Konduktorskiej 33. w 6-piętrowym biurowcu niskoenergetyczny Goeppert-Mayer, który będzie zwiedzany podczas szkolenia (znajduje się tu też restauracja). Poniżej podajemy dwie mapki poglądowe lokalizujące miejsce szkolenia (GPP) oraz mapkę z linkiem do GoogleMaps.

 

gpp_katowice_mMapka poglądowa GPP w Katowicach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

oraz

 link do mapki w Google
jak dojechać do GPP

Mam uprawnienia do wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Czy mogę wziąć udział w tym szkoleniu?

Odpowiedź AE: Sympozjum przeznaczone jest głównie dla czynnych audytorów energetycznych. Jeśli osoba wykonująca świadectwa charakterystyki energetycznej budynków chce rozszerzyć swoją wiedzę o problemy związane z wykonywaniem audytów może wziąć udział w tym szkoleniu. Zalecamy jednak rozpoczęcie pracy audytora od zdobycia wiedzy na odpowiednich szkoleniach czy studiach podyplomowych.


Jestem architektem i samodzielnie sporządzam projektowe charakterystyki energetyczne budynków, chciałabym nauczyć się wykonywania audytów energetycznych. Czy to szkolenie pomoże mi w zdobyciu takich umiejętności ?

Odpowiedź AE: jak wyżej

 

Kto będzie prowadził szkolenie ?

Odpowiedź AE: Wykładowcy (prelegenci)  to głównie aktualnie czynni specjaliści weryfikujący audyty dla Banku Gospodarstwa Krajowego na potrzeby Funduszu Termomodernzacyjnego lub Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach oraz doświadczeni audytorzy.  Więcej można znaleźć na stronie o wykładowcach sympozjum dla audytorów.

 

Mieszkam poza Śląskiem, czy w pobliżu miejsca szkolenia znajdują się jakieś  hotele czy miejsca noclegowe?

Odpowiedź AE: W Katowicach jest wiele hoteli, w pobliżu ul. Konduktorskiej znajdują się dwa gdzie można wygodnie przenocować:

(1,7 km) - BEST WESTERN PREMIER Katowice Hotel ****

www.bestwesternkatowice.pl
tel. +48 32 721 11 11
ul. Bytkowska 1a, 40-147 Katowice

 

(0,7 km) - Euro Dom Service
http://eurods.pl/
Telefon: +48 514 914 814 lub+48 518 958 058
ul. Jesionowa 22, 40-159 Katowice

Dodatkowe informacje